WhatsApp
Telefon
  • Fevzi Çakmak Mahallesi Cem Sultan Sokak No 3/A 55400 Bafra / SAMSUN
Halı Yıkama da Son Teknoloji
17 Eylül 2021, 19:57

Halı Yıkama da Son Teknoloji

HALI TEMİZLEME

Profesyonel halı temizleme ve bakımı söz konusu olduğunda, Green Wash Halı Yıkama Tesisi Bafra'da güvenilecek isimdir. Lekeleri çıkarmaktan koku gidermeye kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

İster evinizde ister ofisinizde halınızın büyük bir yatırım olduğunun bilincindeyiz. Evinizde misafirlerinizi veya iş yerinizde müşterilerinizi ağırlarken, onların sizinle ilgili ilk izlenimlerinin harika olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle, birikebilecek kir ve döküntülerin veya sadece eski aşınma ve yıpranmanın halınızın seçtiğiniz gün kadar güzel görünmesini engellemesine izin vermek utanç verici.

Halınızın ömrü basit bir bakım rejimi ile uzatılabilir. İyi bir halı bakımının anahtarı, kaçınılmaz olarak ortaya çıkacak gevşek kir ve toz parçacıklarının yığına doğru inmesini önlemektir. Yaparlarsa, halınızın liflerini aşındırırlar ve renk bozulmasına neden olabilirler. Bazı temizleme yöntemleri, hızlı yeniden kirlenmeye neden olabilecek artık kimyasallar bırakır. Green Wash'ın kurduğu akıllı sistemi, güçlü temizleme yöntemlerimizle birleştiğinde, tüm kir ve bakteri kalıntılarının halınızın derinliklerinden temizlenmesini sağlayarak halılarınızın taze, temiz ve parlak kalmasını sağlar.

leke çıkarma

Lekeler söz konusu olduğunda deneyim büyük bir fark yaratır. Hiç bir leke %100 çıkma garantili değildir, bu nedenle inatçı veya çıkarılması zor leke lekeniz ne olursa olsun, bununla başarılı bir şekilde başa çıkmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Müşterilerimiz leke ve leke çıkarma konusunda yaptığımız işten memnun olduklarını söylüyorlar.

Toz akarı temizleme

Green Wash, aileniz için en güvenli ve en sağlıklı ortamı sağlama isteğinizi anlıyor. Saman nezlesi, astım ve diğer alerjiler hayatı rahatsız edebilir ve bazı durumlarda neredeyse dayanılmaz hale getirebilir. Bu nedenle, aile üyeleri ve evcil hayvanlar için yaşam alanınızı temiz ve hijyenik tutarak ev tozu akarı temizleme konusunda uzman bir hizmet sunuyoruz.


Koku giderme ve koku giderme

Green Wash Halı Yıkama Tesisi, evinizde veya iş yerinizde hoş olmayan, kalıcı kokulara neden olabilecek halı kirleticilerinin giderilmesinde deneyimlidir. Hepimizin bildiği gibi, en sevilen evcil hayvanlar bile bazen talihsiz işaretlere ve kokulara neden olabilir, bu nedenle bugün hanelerin bir çoğun da artık evcil hayvan sahibi olduğundan, hızlı ve güvenli mikro bakteri temizleme ve temizleme yöntemlerimiz bunları etkisiz hale getirmeye ve koku ve tazeliği geri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Halı temizleme hizmetlerimizin faydaları hakkında konuşmak ve ekibimizden birine danışmak için bugün bizimle iletişime geçin.
Sosyal Medya :
Sizin için hep buradayız.
15 Aralık 2021, 09:50
ÖNCEKİ
Çocuklarınızı, Sağlığınızı ve Bütçenizi Green Wash Halı Yıkama Tesisi Düşünür
08 Nisan 2022, 16:30
SONRAKİ