WhatsApp
Telefon
  • Fevzi Çakmak Mahallesi Cem Sultan Sokak No 3/A 55400 Bafra / SAMSUN
Halı Yıkama

Halı Yıkama

7/24 hareketli modern şehirlerde, kir ve kirlilik sadece evinizin dışındaki bir sorun değil, aynı zamanda içeri de girebilirler. Bafra'da titiz profesyonel halı temizliği sağlıyoruz.

Evinizin halıları, kilimleri ve kumaşları kolaylıkla bakteri ve diğer istenmeyen mikroorganizmalar için üreme alanı haline gelebilir. Modern kumaş ve lifler yoğun bir şekilde dokunduğundan, kir ve döküntülerin kaçması zorlaşır. Bu, temizliği çok zorlaştırır ve lekeler söz konusu olduğunda bakteri üremesini çekme eğilimindedir.

Halınız bu nedenle büyük bir yatırımdan potansiyel bir sağlık tehlikesine dönüşebilir. Kirli halıyı evleri yapan mikroorganizmaların çoğu alerjileri tetikleyebilir ve şiddetlendirebilir ve bazı durumlarda saman nezlesi ve diğer solunum problemlerine neden olabilir. Kirli bir halı sadece çirkin görünmekle kalmaz, yaşam alanınızı içinde kalmak için dayanılmaz bir yer haline getirebilir.

Halı veya kilim temizliği göründüğü kadar kolay değildir. Halınızın ne tür kir veya lekelere sahip olduğu ve aslında kir ve döküntülerin birikmesine neyin sebep olduğu gibi göz önünde bulundurmanız gereken birçok şey vardır. Ekibimiz, her türlü halı ve kilim servisini yapacak ve işimiz bittiğinde tamamen temiz olduğundan emin olacak beceri ve deneyime sahiptir.

Halı temizliği sadece genel temizliği kapsamaz; aynı zamanda koku gidermeyi de içerir. Artık günümüz de Bafra'daki hanelerin bir çoğunda evcil hayvan var ve bu, lekeli, dökülen ve istenmeyen kokulara sahip halılar anlamına gelebilir. Tüm halı temizleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak, yatırımınızın ömrünü uzatacak ve yaşam alanınızın kir, kalıntı ve zararlı mikroorganizmalardan arınmış olmasını sağlayacak markamıza güvenebilirsiniz.

Profesyonelliğimiz, güvenilirliğimiz ve harika sonuçlarımız bizi Bafra'da halı temizleyicisi yapmaktan gurur duyuyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Halılarımızı nasıl yıkıyorsunuz?

Halılarınız tam otomatik entegre yıkama makinalarımız tarafından el değimeden derinlemesine yıkanıyor.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız tesisimizin kapıları sizlere sonuna kadar açık.

Tesisimiz Türkiye'nin 1 numaralı Halı yıkama markası olan ERA 111 in partner firmasıdır. Tüm yıkama işlemlerimiz de ERA 111 in ürünlerini kullanmaktayız.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Tesisimiz de kullanılan sistem şebeke suyu üzerine kurulmuştur.

Elbette. Halınız tesislerimizde sisteme kayıt edildikten sonra her aşamasında SMS olarak bilgilendirici mesajları alırsınız.